3-кімнатна квартира Київ Печерський район
3
Кімнат
77
м²
2/4
Поверх
Цегляний
Тип будинку
Опис
ОГОЛОШЕННЯ від агентства нерухомості Продається простора 3-кімнатна квартира у центрі Києва за адресою вул. Саксаганського, 41В. Загальна площа: 77 м². Поверх: 2 з 4. Об’єкт без меблів. Основні переваги - Три кімнати: 2 ізольовані спальні та велика кухня-вітальня - Високі стелі — 3,7 м - Паркетна підлога, склопакети - Велика ванна кімната, гардероб - Житлова площа зручна для сім’ї - Будинок після реконструкції, тип будинку: царський (цегляний), перекриття з бетону - Тихий зелений двір з в’їздом через шлагбаум та дитячим майданчиком - Інфраструктура в пішій доступності: метро Площа Українських Героїв та Олімпійська, поруч школа, дитячий садок, магазини Планування та приміщення - Планування: роздільна - Санвузол: суміжний - Опалення: централізоване - Ремонт: житловий стан - Меблювання: без меблів - Побутова техніка: без побутової техніки - Мультимедіа: без мультимедіа Комфорт та інфраструктура будинку - Тип стін: цегляний - Інфраструктура в радіусі до 500 м: центр міста, аптеки, дитячий садок, метро, парк, зелена зона, дитячий майданчик, ресторани та кафе, магазини, кіоск, супермаркет, ТРЦ - Інклюзивність: широкі двері в під’їзді (від 0,9 м) Умови продажу - Ціна: 137 000 доларів США - Без комісії для покупця - Продається від імені агентства нерухомості Якщо вас зацікавила ця квартира або потрібна додаткова інформація, звертайтесь до нашого агентства для персонального підбору варіантів та організації перегляду.
Особливості
$136,950
≈ 1,779 $/м²
Агентство The District
Перевірений продавець
На сайті з 2025 року • 150+ угод